Jak pomaga lubrykant Conceive Plus wspomagający płodność

Przyjazny dla płodności lubrykant Conceive Plus ® jest izotoniczny i ma zrównoważone pH. Opatentowana formuła, opracowana przez lekarzy specjalnie dla par starających się o naturalne poczęcie!

Conceive Plus ® pomaga, usuwając barierę dla płodności, dodając dodatkową wilgoć, aby pomóc stworzyć środowisko, w którym żywotność i ruchliwość plemników są lepiej utrzymane. Dodatkowe nawilżenie pomaga zwiększyć prawdopodobieństwo dotarcia plemników do komórki jajowej.

Z jonami wapnia i magnezu dla żywotności plemników

Conceive Plus ® to jedyny na świecie lubrykant przyjazny dla płodności, który zawiera jony wapnia i magnezu. Jony te są niezbędne dla żywotności komórek w naszym organizmie i niezbędne do procesu zapłodnienia. Istnieje wiele opublikowanych badań, które pokazują znaczenie wapnia i magnezu oraz że jony te pomagają wspierać naturalne funkcje organizmu, zwiększając szanse na naturalne zajście w ciążę.

Conceive Plus różni się od innych lubrykantów

Regularne lubrykanty osobiste mogą tworzyć barierę dla ruchliwości plemników, zmniejszając zdolność plemników do zapłodnienia komórki jajowej. Conceive Plus ® zachowuje ruchliwość, mieszając się z nasieniem w ciągu kilku minut. Delikatna formuła Conceive Plus ® dopasowuje się do płodnego płynu szyjkowego i nasienia, pomagając stworzyć środowisko sprzyjające płodności.

Udowodniono, że zwykłe lubrykanty mają negatywny wpływ na proces zapłodnienia, ponieważ mogą uszkodzić plemniki i/lub utrudniać ruch plemników. Regularnego smarowania należy unikać, gdy próbujesz począć.

Poniższe zdjęcia przedstawiają typową barierę lubrykantyczną utworzoną między nasieniem a zwykłymi lubrykantami osobistymi po 10 minutach oraz sposób, w jaki plemniki są w stanie przepłynąć przez Conceive Plus ® i zachować zdrowie.

Conceive Plus Europe Conceive Plus Europe Conceive Plus Europe
Ryc.1: To zdjęcie pokazuje typową barierę utworzoną przez lubrykanty dopochwowe, nawet po 10 minutach. Lubrykant tworzy barierę dla plemników, zatrzymując proces zapłodnienia. Ryc. 2: Conceive Plus® po 1 minucie – brak bariery dla plemników. Ryc. 3: Plemniki wystawione na działanie Conceive Plus® po 10 minutach nie tworzą żadnej bariery, dzięki czemu plemniki zachowują zdrowie i płyną w celu zapłodnienia komórki jajowej. *Zdjęcia nasienia bydlęcego.

 

Conceive Plus pomaga obniżyć liczbę plemników

Stosowanie lubrykantu wspomagającego płodność nie zwiększy liczby plemników, ale może pomóc w utrzymaniu zdrowia plemników. Dla mężczyzn cierpiących na niską liczbę plemników lubrykant płodności Conceive Plus ® może zapewnić dodatkowe nawilżenie, ułatwiając plemnikom przepłynięcie przez szyjkę macicy i dotarcie do komórki jajowej. Niska liczba męskich plemników nie oznacza, że nie możesz mieć dzieci – po prostu jest mniej niż normalnie zdrowych plemników na wytrysk. Posiadanie zdrowych plemników jest zatem niezbędne do poczęcia. Magnez i wapń są kluczowe dla utrzymania witalności komórek organizmu i są niezbędne w procesie zapłodnienia.

Unikalna formuła Conceive Plus® pomaga zajść w ciążę na różne sposoby, w tym łagodzi suchość pochwy bez uszkadzania plemników.

Conceive Plus jest testowany klinicznie

Środek nawilżający Conceive Plus ® został opracowany w 2006 roku i został przetestowany klinicznie przez niezależne zewnętrzne laboratoria w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Conceive Plus ® jest testowany klinicznie pod kątem kompatybilności z ludzkim nasieniem, oocytami i rozwojem zarodka, aby pomóc zapewnić przyjazne dla płodności środowisko, które faktycznie wspiera proces naturalnego zapłodnienia. Conceive Plus ® jest dopuszczony przez FDA do stosowania przez pary starające się o dziecko.

W badaniu porównawczym z konkurencją plemniki wystawione na działanie lubrykantu Conceive Plus ® wykazywały lepszą żywotność w porównaniu z plemnikami wystawionymi na działanie innych lubrykantów.

Opublikowane badanie pokazuje bezpieczeństwo nasienia

Udowodniono klinicznie, że unikalna formuła Conceive Plus® utrzymuje żywotność plemników, ruchliwość plemników i jest bezpieczna dla rozwoju zarodka, pomagając w zapewnieniu środowiska, które może zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Dane zostały zaprezentowane na dorocznym spotkaniu Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu w 2009 roku1 i zostały opublikowane w czasopiśmie medycznym Fertility and Sterility, tom 92, wydanie 3.

1 Opracowanie nowego, fizjologicznie ważnego lubrykantu dopochwowego zawierającego jony Ca2+ i Mg2+ bez właściwości plemnikobójczych J. Kurtz1,2,3, E. Willmer1,2, B. Nikolic1,3 i V. Gupta1,4 1Aquatrove Biosciences, Inc., Miami FL;

2 Emmanuel College, Boston MA;

3 Massachusetts General Hospital, Harvard Medical School, Boston MA;

4 Miller School of Medicine, University of Miami, Floryda Miami Płodność i bezpłodność, tom 92, wydanie 3, dodatek 1, wrzesień 2009, strony S212-S213.